Londono derbį užtikrintai laimėjusi „Arsenal“ dar labiau įsitvirtino lentelės viršūnėje

Anglijoje dar vieną užtikrintą pergalę iškovojo „Premier“ lygoje pirmaujanti Londono „Arsenal“ ekipa.

„Arsenal“ sutriuškino varžovus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 19, 2023, 5:54 PM

Londono klubas sekmadienį namuose 4:1 (2:0) sutriuškino Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

Paraišką į pergalę aikštės šeimininkai pateikė dar pirmajame kėlinyje, kai pasižymėjo dviem įvarčiais.

28-ąją min. „Arsenal“ į priekį išvedė Gabrielis Martinellis, o 43-ąją min. pranašumą padvigubino Bukayo Saka.

Po pertraukos čempionato lyderiai pridėjo dar vieną įvartį – 55-ąją min. įvartį įmušė Granitas Xhaka.

63-ąją min. svečiams pavyko sušvelninti deficitą po taiklaus Jeffrey Schluppo smūgio, bet 74-ąją min. trijų įvarčių pranašumą „Arsenal“ ekipai sugrąžino vėl pasižymėjęs B.Saka.

Po šios pergalės „Arsenal“ dar labiau įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje (69 taškai). Tuo metu „Crystal Palace“ su 27 taškais žengia dvylikta.