Kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ užtikrintai įveikė „Jelgava“

Išnaudodami rinktinių pertrauką sostinės „Riteriai“ Panevėžyje sužaidė kontrolines rungtynes, kuriose 3:0 nugalėjo latvių „Jelgava“ futbolininkus. Visus tris įvarčius vilniečiai įmušė po pertraukos. Po kartą pasižymėjo Nathanas Palafozas, Ebuka Onah ir Marianas Šmatlakas.

Vilniaus „Riteriai“ žaidė kontrolinį mačą ir įveikė Latvijos ekipą.<br>E.Žaldario nuotr.
M. Grigaravičius<br>fkriteriai.lt nuotr.

Mar 25, 2023, 2:07 PM

Be Valdemaro Borovskio, Stefano Filipovičiaus ir Iano Solero žaidę ir Mathew Silvos vadovaujami „Riteriai“ pirmajame kėlinyje turėjo žaidybinę persvarą, tačiau ja pasinaudoti nesugebėjo.

Iškart po pertraukos savo progas pradėjo kurti Latvijos klubas, tačiau tuomet sėkmė jau šypsojosi „Riteriams“.

Treneriams pradėjus keisti žaidėjus, „Riteriai“ sukūrė pavojingą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė N.Palafozas, kuris užtikrintai pasiuntė kamuolį į tinklą bei išvedė savo komandą į priekį.

Šis įvartis „Jelgavos“ atstovus pasiuntė į nokdauną, o „Riteriai“ dar labiau padidino tiek žaidybinę, tiek teritorinę persvarą.

Nespėdami paskui vilniečius, latviai du kartus baudo aikštelėje pažeidė taisykles. Už tas pražangas buvo skirti du 11 metrų baudiniai, kurie „Riteriams“ leido persvarą padidinti iki 3:0.

Kitą šeštadienį „Riterių“ laukia „Optibet A lygos“ penktojo turo rungtynės Telšiuose prieš „Džiugą“.