„Real“ snaiperis K. Benzema šaudė kaip iš patrankos: trys įvarčiai – per 7 minutes

Ispanijos futbolo čempionato 27-ojo turo rungtynėse sekmadienį Madrido „Real“ namuose net 6:0 (4:0) sutriuškino „Valladolid“ futbolininkus.

Karimas Benzema.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 2, 2023, 8:17 PM

Antrąją vietą čempionate užimantis „Real“ jau iki pertraukos įmušė keturis įvarčius.

22 minutę šeimininkus į priekį išvedė Rodrygo, o tada prasidėjo Karimo Benzema šou.

Prancūzas įmušė tris įvarčius per 7 minutes – 29, 32 ir 36 min.

Po pertraukos dar du įvarčius pridėjo Marco Asensio 73 min. ir Lucas Vazquezas 90+2 min.

„Real“ surinko 59 taškus, o pirmaujanti „Barcelona“ po pergalės šeštadienį svečiuose 4:0 prieš „Elche“ turi 71 tašką.