Triukšmingą fiestą užkūręs „Kauno Žalgiris“ vėl tapo Lietuvos salės futbolo A lygos čempionu

Sekmadienį Lietuvos salės futbolo (futsalo) A lygos sezonas buvo užbaigtas, o čempionų titulą apgynė „Kauno Žalgiris“.

Čempionų titulą apgynė „Kauno Žalgiris“.<br> zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Apr 2, 2023, 8:38 PM, atnaujinta Apr 2, 2023, 8:45 PM

Dentinho auklėtiniai finalinėje serijoje iki trijų pergalių pilnoje Kauno sporto halėje trečią kartą nugalėjo Jonavos „Vikingus“, kurie liko su sidabro medaliais.

„Green White Boys“ palaikoma Kauno komanda 8:4 palaužė „Vikingų“ žaidėjus.

„Kauno Žalgiriui“ pavyko puikiai pradėti rungtynes.

Juos į priekį išvedė Jandersonas, po kelių akimirkų pranašumą padvigubino Deividas Reimaris, o įpusėjus kėliniui trečią įvartį pridėjo brazilas Wesley.

Tačiau dar iki pertraukos „Vikingams“ pavyko varžovų pranašumą sumažinti iki minimumo. Tai padarė tikslūs Taraso Onufrako ir Maksymo Avetysiano smūgiai.

Greitai po pertraukos Wesley sukūrė kiek saugesnį skirtumą, kuris galiausiai žaibiškai išaugo įpusėjus antrajam kėliniui – per penkias minutes „Kauno Žalgiris“ pelnė net keturis įvarčius ir jų persvara išaugo iki 8:2.

Rungtynes „Vikingai“ užbaigė įmušdami du įvarčius, bet tai didelės reikšmės neturėjo – čempionų taurę į viršų kėlė „Kauno Žalgiris“.