„Torino“ be G. Gineičio pagalbos sužaidė lygiosiomis su „Sassuolo“

Pirmadienį Italijos futbolo čempionate Gvido Gineičio atstovaujamas „Torino“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Sassuolo“.

„Torino“ be G. Gineičio pagalbos sužaidė lygiosiomis su „Sassuolo“<br> AP/Scanpix nuotr.

2023-04-03 23:45

„Sassuolo“ į priekį išsiveržė 36-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Andrea Pinamonti.

Svečiai rezultatą išlygino 66-ąją minutę. Po puikaus Valentino Lazaro perdavimo Antonio Sarabia smūgiu su galva pelnė pergalę.

G.Gineitis rungtynėms buvo registruotas, tačiau nuo atsarginių suoliuko nepakilo.

„Torino“ turėdami 38 taškus po 28 turų užima 10-ąją vietą. „Sassuolo“ su 37 taškais rikiuojasi 12-oje pozicijoje.