Raudonomis kortelėmis pažymėtose rungtynėse „Everton“ su „Tottenham“ sužaidė lygiosiomis

Pirmadienio vakaras Anglijos „Premier“ lygos sirgaliams padovanojo itin įnirtingą dvikovą. Liverpulio „Everton“ futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Londono „Tottenham“.

„Everton“ su „Tottenham“ sužaidė lygiosiomis<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 4, 2023, 12:08 AM

58-ąją minutę Abdoulaye Doucoure užsidirbo raudoną kortelę. „Everton“ saugas liko nepatenkintas Harry Kane’o pražanga prieš jo komandos draugą ir stumdymasis su varžovu trenkė šiam veidą.

Po 10-ies minučių tas pats H.Kane’as pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Po šeimininkų pražangos baudos aikštelėje teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, o „Tottenham“ lyderis jį sėkmingai realizavo.

88-ąją minutę Lucas Moura itin grubiai prasižengė prieš Michaelį Keane’ą. Šalia buvęs teisėjas net nedvejodamas brazilui skyrė raudoną kortelę.

90-ąją minutę šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Toli nuo vartų buvęs M.Keane’as paleido itin stiprų ir galingą smūgį į viršutinį vartų kampą.

„Everton“ su 27 taškais rikiuojasi 15-oje pozicijoje. „Tottenham“ turėdami 50 taškų užima 4-ąją vietą.