C. Ronaldo pasižymėjo Saudo Arabijoje dviem įvarčiais

„Al-Nassr“ klubas Saudo Arabijos stipriausios lygos rungtynėse antradienį svečiuose 5:0 sutriuškino „Al Adalh“ futbolininkus, o šios ekipos žvaigždė Cristiano Ronaldo pasižymėjo dviem įvarčiais.

C. Ronaldo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2023-04-05 07:24

Pradžioje portugalas 40-ąją minutę realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Al-Nassr“ į priekį 1:0, o jau antrame kėlinyje 66-ąją minutę tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padidino skirtumą iki 3:0.

„Al-Nasr“ Saudo Arabijos „Premier“ lygoje šį sezoną užima antrąją vietą su 52 taškais po 22 rungtynių ​​ir vienu tašku atsilieka nuo „Al Ittihad“. Tuo tarpu „Al Adalh“ su 17 taškų yra priešpaskutinėje, 15-oje pozicijoje.

C.Ronaldo persikėlė į „Al-Nassr“ žiemos perėjimų lange. Puolėjas 2022/2023 metų sezoną pradėjo anglų „Manchester United“ ekipoje, tačiau po pasaulio čempionato pasirašė sutartį su arabų klubu.