Triuškinančiai „El Clasico“ laimėję „Real“ futbolininkai iškopė į taurės finalą

Trečiadienį Madrido „Real“ futbolininkai „Copa del Ray“ atsakomosiose pusfinalio rungtynėse išvykoje 4:0 (1:0) įveikė „Barcelona“ ekipą.

„Real“ futbolininkai iškopė į taurės finalą<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 5, 2023, 11:56 PM

Pirmąsias rungtynes „Karališkasis“ klubas pralaimėjo 0:1.

Pirmasis rungtynių įvartis krito pirmajame kėlinyje per teisėjo pridėtą laiką. Greitos atakos metu „Real“ futbolininkai perdavimais palaužė katalonų gynybą ir Vinicius pasiuntė kamuolį į vartus.

50-ąją minutę Luka Modričius varydamasis kamuolį pergudravo kelis varžovus ir atliko perdavimą nedengiamam Karimui Benzema, kuris nuo baudos aikštelės linijos pelnė įvartį.

Kiek vėliau Franckas Kessie baudos aikštelėje užminė ant Vinicius kojos ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį be problemų realizavo K.Benzema.

Galutinį tašką madridiečiai padėjo 81-ąją minutę. Dar vienos greitos atakos metu po Vinicius perdavimo K.Benzema pelnė dar vieną įvartį ir atliko „hat-tricką“.

Finale „Real“ susitiks su „Osasuna“ futbolininkais, kurie pusfinalyje įveikė Bilbao „Athletic“.