Visas rungtynes žaidęs G. Gineitis neišgelbėjo „Torino“ komandos nuo pralaimėjimo

Šeštadienį „Torino“ klubas su Gvidu Gineičiu Italijos futbolo čempionato namų rungtynėse 0:1 (0:1) nusileido Jose Mourinho treniruojamai „AS Roma“ ekipai.

Gvidas Gineitis<br> Zuma/Scanpix nuotr.

2023-04-08 21:27

18-metis lietuvis pirmą kartą rungtyniavo visas rungtynes be keitimų.

„Roma“ į priekį išsiveržė 8-ąją minutę, kuomet Perras Schuuras gindamasis nuo varžovų smūgio kamuolį sustabdė su ranka.

Teisėjas po VAR peržiūros parodė geltoną kortelę ir skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo argentinietis Paulo Dybala.

78-ąją minutę G.Gineitis užsidirbo geltoną kortelę. Lietuvis stabdydamas P.Dybala aikštės viduryje grubiai prasižengė ir teisėjas nedvejodamas 18-mečiui parodė geltoną kortelę.

G.Gineitis atliko 52 tikslius perdavimus iš 59, kartą smūgiavo į vartus, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 1 pražangą ir laimėjo 5 dvikovas iš 12.

„Torino“ po 29 turų turėdami 38 taškus užima 12-ąją vietą. „AS Roma“ su 53 taškais rikiuojasi 3-oje pozicijoje.