Rungtynių pabaigoje subyrėjęs Madrido „Real“ nusileido „Villarreal“ komandai

Ispanijos futbolo čempionate Madrido „Real“ ekipa namuose 2:3 (1:1) suklupo prieš „Villarreal“.

Madrido „Real“ nusileido „Villarreal“ komandai<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2023-04-09 00:07

Pirmasis įvartis krito į svečių vartus. Marco Asensio atliko smūgį vartų link, tačiau kamuolys atsimušė į „Villarreal“ žaidėją Pau Torresą ir įskriejo į vartus.

„Villarreal“ rezultatą išlygino 39-ąją minutę. Baudos aikštelės prieigose kamuolį priėmęs Samuelis Chukwueze suklaidino prieš jį stovėjusį Nacho ir atsidūręs vienas prieš vartininką pelnė įvartį.

„Real“ vėl į priekį išsiveržė 48-ąją rungtynių minutę. Keturių žaidėjų apsuptas Vinicius sugebėjo išlaikyti kamuolį ir pribėgęs prie pat vartų pergudravo vartininką ir pelnė įvartį.

Svečiai rezultatą vėl lygino 70-ąją minutę. Jose Moralesas baudos aikštelėje pakartojo savo blokuotą smūgį ir antruoju bandymu pelnė įvartį.

Pergalingas įvartis krito 80-ąją minutę. S.Chukwueze bėgdamas iš dešiniojo krašto netoli baudos aikštelės paleido galingą ir suktą kamuolį į tolimąjį vartų kampą, o Thibautas Courtois nesugebėjo atremti smūgio.

„Real“ su 59 taškais po 28 rungtynių užima 2-ąją vietą čempionate. 47 taškus turintis „Villarreal“ rikiuojasi 5-oje pozicijoje.