Čempionų lygoje „Real“ susitvarkė su mažumoje likusiais „Chelsea“ futbolininkais

UEFA Čempionų lygos trofėjų ginantis Madrido „Real“ trečiadienį namuose 2:0 (1:0) įveikė Londono „Chelsea“.

„Real“ – „Chelsea“<br> AP/Scanpix nuotr.
 „Real“ – „Chelsea“<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 „Real“ – „Chelsea“<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 12, 2023, 9:59 PM, atnaujinta Apr 12, 2023, 11:55 PM

21-ąją minutę Dani Carvajalis atliko nuostabų perdavimą į baudos aikštelę, o joje Vinicius iš poros metrų atliko smūgį į vartus. Prieš pat jį stovėjęs Kepa Arrizabalaga sugebėjo kamuolį nukreipti į šoną, tačiau prie jo pirmiausiai suskubo Karimas Benzema. Prieš tuščius vartus atsidūręs prancūzas neklydo ir išvedė „Karališkąjį“ klubą į priekį.

59-ąją minutę „Chelsea“ situacija tapo tragiška. Marcas Cucurella praleido link kamuolio bėgantį Rodrygo. Kamuolį pagavęs brazilas būtų atsidūręs vienas prieš vartininką, tačiau Benas Chilwellas iš nugaros griovė varžovą baudos aikštelės prieigose. Už paskutinės vilties pražangą gynėjas gavo raudoną kortelę ir paliko svečius žaisti mažumoje.

74-ąją minutę „Real“ kampinio metu nusprendė nekelti kamuolio į baudos aikštelę, o jį įžaisti ir šis sprendimas pasiteisino. Po kelių perdavimų kamuolys atsidūrė pas Marco Asensio ir ispanas iš baudos aikštelės prieigų atliko smūgį į apatinį vartų kampą bei pelnė įvartį.

Atsakomosios rungtynės Londone bus žaidžiamos balandžio 18 dieną.

Madrido ekipa Čempionų lygoje yra rekordininkė. Ji trofėjų į viršų kėlė daugiausiai kartų – net 14, o paskutinį kartą tai darė praėjusiame sezone.

Aštuntfinalio etape „Real“ bendru rezultatu 6:2 įveikė „Liverpool“.

Ispanijos čempionate Carlo Ancelotti auklėtiniai per 28 rungtynes iškovojo 59 taškus ir užima 2-ąją vietą.

„Chelsea“ Čempionų lygą yra laimėję 2 kartus. Paskutinį kartą Londono klubas trofėjų į viršų kėlė 2021 metais.

Aštuntfinalyje „Chelsea“ bendru rezultatu 2:1 palaužė Dortmundo „Borussia“.

Anglijos čempionate Londono klubas atrodai neįprastai blogai. „Chelsea“ per 30 mačų surinkę 39 taškus rikiuojasi 11-oje pozicijoje.