Europos lygoje „Manchester United“ futbolininkus įveikusi „Sevilla“ pusfinalyje susitiks su „Juventus“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje buvo sužaistos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių savo žygį baigė „Manchester United“.

„Sevilla“ užbaigė „Manchester United“ žygį Europoje<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 20, 2023, 11:56 PM, atnaujinta Apr 21, 2023, 7:05 AM

„Raudonieji velniai“ išvykoje 0:3 (0:1) nusileido „Sevilla“ ekipai ir iškrito iš Europinio turnyro.

Pirmosios rungtynės Anglijoje baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau 8-ąją minutę. Davidas de Gea atliko perdavimą Harry Maguire’ui, tačiau trijų varžovų apsuptas anglas iškart prarado kamuolį ir Youssefas En Nesyri išbėgęs prieš Mančesterio ekipos vartininką pelnė įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje, 47-ąją minutę po Ivano Rakitičiaus pakelto kampinio Loicas Bade atliko smūgį su galva, tačiau kamuolys pataikė į jo pačio petį ir klastinga trajektorija sugebėjo įskrieti į vartus.

Paskutinį tašką „Sevilla“ padėjo 81-ąją minutę. Iš vartų išbėgęs D.de Gea stengėsi išmušti kamuolį toliau, tačiau nesugebėjo sėkmingai į jį pataikyti. Pirmasis prie kamuolio suskubo Y.En Nesyri ir marokietis pasiuntė jį į vartus.

Pusfinalyje Sevilijos klubas susitiks su Turino „Juventus“ ekipa, kuri išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sporting“ klubu.

Italijos klubas žengė toliau, kadangi pirmąsias rungtynes laimėjo 1:0.

Turino komandoje įvarčiu pasižymėjo Adrienas Rabiot’as, o „Sporting“ klubui įvartį pelnė Marcusas Edwardsas.