„Šiauliai“ prarado du svarbius taškus mače su „Riteriais“

„Optibet A lygos“ 10-ajame ture FA „Šiauliai“ sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Riteriais“ – abi komandos pasidalino po tašką. Įvarčius antrame kėlinyje pelniusios abi ekipos rezultatą galėjo persverti į savo pusę, tačiau finalinis teisėjo švilpukas fiksavo lygiąsias 1:1 (0:0).

„Riteriai“ sužaidė lygiosiomis su „Šiauliais“.<br>alyga.lt nuotr.

2023-04-22 21:31

Dvikovą kiek aštriau pradėjo šiauliečiai, tačiau įsibėgėjus pirmajam rungtynių kėliniui veiksmas neretai persikeldavo ir į namų komandos aikštės pusę. Realių progų pasižymėti abi komandos pirmame kėlinyje beveik neturėjo, o vieną iš pavojingesnių epizodų sukūrė Deividas Šešplaukis, kuris 38-ąją minutę atliko smūgį iš toli, bet kamuolys prašvilpė šalia vartų konstrukcijos.

Antrojo kėlinio pradžia FA „Šiauliai“ susiklostė prastai – prie savų vartų suklydęs Mantas Kuklys kamuolį kaip ant lėkštutės atidavė Ebuka Onah. Pastarasis jį nukreipė į vartus, pasižymėdamas antrose rungtynėse paeiliui. Vos po kelių epizodų tas pats E. Onah galėjo pelnyti dublį, bet savosios progos puolėjas neišnaudojo.

60-ąją minutę rezultatą išlyginti galėjo prieš varžovų vartininką atsidūręs Saulės miesto atstovas Danielis Romanovskis, tačiau šioje situacijoje puikiai sužaidė Armantas Vitkauskas.

77-ąją minutę kamuolys dar kartą galėjo atsidurti šiauliečių vartų tinkle – po perdavimo į baudos aikštelę kamuolys po rikošeto nuo Roko Lekiato galvos skriejo tiesiai į Luką Paukštę. Gerai į situaciją sureagavęs vartininkas kamuolį sugebėjo atmušti.

Jau kitą minutę įvartis krito kitoje aikštės pusėje, kai po gero perdavimo į baudos aikštelę varžovų vartininką nuginklavo po keitimo pasirodęs Gabrielius Micevičius.

Į priekį galėję išsiveržti „Šiauliai“ to nepadarė – gerą perdavimą komandos draugui atliko D. Šešplaukis, tačiau Dominykui Kubilinskui pasižymėti sutrukdė šalia vartų linijos buvęs Stefanas Filipovičius.

Po 10-ojo turo „Šiauliai“ su 21 tašku „Optibet A lygoje“ rikiuojasi antri, savo ruožtu, „Riteriai“ yra surinkę 10 taškų bei žengia septinti.