Vienas tikslus smūgis mačo pabaigoje garantavo „Dainavai“ pergalę A lygoje

Optibet A lygos“ 10-ajame ture susitiko turnyro lentelės kaimynės Alytaus „Dainava“ ir Kauno rajono „Hegelmann“. Po įtempto mačo Alytuje pergalę iškovojo namų aikštės šeimininkai rezultatu 1:0 (0:0).

Alytaus „Dainava“ šventė pergalę.<br> a lyga nuotr.

2023-04-23 17:50

Pirmasis pavojus beldėsi į aikštės šeimininkų vartus – visiškai laisvas Misaki Sato galva smūgiavo į vartus, visgi Vincento Šarkausko meistriškumas išsaugojo komandos vartus tuščius.

Pirmąjį smūgi į vartų plota „Dainava“ atliko 11-ąją minutę – Peteris Ademo smūgiavo iš toli, tačiau vartų sargui tai didesnių rūpesčių nesukėlė.

23-ąją minutę Artiomas Radčenka atliko pavojingą smūgį link kauniečių vartų, visgi smūgiui pritrūko šiek tiek tikslumo.

Įpusėjus antrajam kėliniui spaudimo metu prie alytiškių vartų gerai atsitvėręs Filipas Dangubičius atliko smūgį į vartų plotą, o ten jau ne pirmą kartą šiuose rungtynėse komandą gelbėjo vartų sargas V. Šarkauskas.

Puikią progą išsiveržti į priekį turėjo kauniečiai – F. Dangubičius atliko puikų perdavimą suomiui Didžiui Lutumbai, „Dainavos“ sirgalių laimei, jis į vartus nepataikė.

Dėl Tomo Švedkausko pražangos baudos aikštelėje, 87-ąją minutę prie 11 metrų žymos stojo Stanislavas Sorokinas. Pastarasis realizavo baudinį ir išvedė alytiškius į priekį.

Po 10 turo „Dainava“ turi 13 taškų ir kyla į penktą vietą, o „Hegelmann“ su 12 taškų rikiuojasi šeštoje vietoje.