Neapolis švenčia – po daugiau nei 30 metų pertraukos „Napoli“ tapo Italijos futbolo čempione!

Paskutinį kartą 1990 metais Italijos futbolo pirmenybėse triumfavusi „Napoli“ ekipa nutraukė ilgą prakeiksmą. Ketvirtadienį Neapolio klubas po daugiau nei 30 metų pertraukos užsitikrino Italijos futbolo čempionų titulą.

„Napoli“ tapo Italijos futbolo čempione<br>Reuters/Scanpix nuotr.
„Napoli“ tapo Italijos futbolo čempione<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

May 4, 2023, 11:46 PM, atnaujinta May 4, 2023, 11:57 PM

„Napoli“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Udinese“ ekipa ir šis iškovotas taškas tapo auksiniu.

80 taškų savo kraityje šiuo metu turintis Neapolio klubas tapo nebepavejamu jokiam kitam „Serie A“ klubui. Antroje vietoje esantis Romos „Lazio“ nuo naujųjų čempionų dabar atsilieka net 16 taškų skirtumu.

Auksinėmis virtusiose rungtynėse „Udinese“ į priekį 13-ąją min. išvedė Sandi Lovričius, o svečiams titulą garantavo rezultatą 71-ąją min. išlyginęs Marco Silvestri.

Paskutinį kartą, prieš 33-ejus metus, į Italijos futbolo viršūnę Neapolio klubą buvo atvedęs legendinis Diego Armando Maradona.

Tai yra trečiasis „Napoli“ Italijos futbolo čempionų titulas klubo istorijoje.

Prieš tai komanda į triumavo 1987 ir 1990 metais.