Madrido „Real“ po 9 metų pertraukos vėl tapo Ispanijos taurės nugalėtojais

Madrido „Real“ futbolininkai Ispanijos taurės finale 2:1 (1:0) įveikė „Osasuna“ ir po ilgos pertraukos susigrąžino trofėjų į sostinę.

Madrido „Real“ po 9 metų pertraukos vėl tapo Ispanijos taurės nugalėtojais<br> Zuma/Scanpix nuotr.

May 7, 2023, 8:29 AM

Rungtynės prasidėjo greitu įvarčiu 2-ąją minutę. Baudos aikštelėje net kelis varžovus parklupdęs ir suklaidinęs Vinicius atliko perdavimą nedengiamam Rodrygo ir brazilas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Osasuna“ rezultatą išlygino 58-ąją minutę, kuomet Lucas Torro galingu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Lygiu rezultatu „Osasuna“ ilgai nesidžiaugė. 70-ąją minutę Toni Kroosas atliko smūgį į vartus, tačiau kamuolys atsimušė į Davido Garcia koją ir nukrito tiesiai prieš Rodrygo. Brazilas būdamas šalia vartų šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į tinklą ir antruoju įvarčiu išplėšė pergalę.

„Real“ paskutinį kartą Ispanijos taurę laimėjo 2014 metais, kuomet finale 2:1 įveikė „Barcelona“.

Madrido komandai tai buvo 20-asis toks trofėjus klubo istorijoje. „Osasuna“ antrą kartą žaidė taurės finale ir antrą kartą patyrė pralaimėjimą.