Anglijoje – triuškinanti dėl išlikimo kovojančios „Everton“ pergalė Per tris pirmadienio mačus buvo įmuštas net 21 įvartis

Itin svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje nuskynė Liverpulio „Everton“ ekipa. Pirmadienį ji svečių aikštėje 5:1 (3:0) sutriuškino „Brighton“ klubą.

Liverpulio ekipa šventė triuškinančią pergalę.<br>Imago/Scanpix nuotr.

2023-05-09 00:01

Pirmasis akistatos įvartis krito dar 1-ąją mačo minutę, o jo autoriumi tapo Abdoulaye'us Doucoure, iš Malio kilęs futbolininkas 29-ąją min. pridėjo dar vieną tikslų smūgį.

35-ąją min. „Brighton“ klube į savus vartus kamuolį nukreipė Jasonas Steele'as, o po pertraukos dar du įvarčius pridėjo Dwightas McNeilas (76-ąją ir 90+6 min.).

Aikštės šeimininkų komandoje paguodos įvarčiu 79-ąją min. pasižymėjo Alexias Mac Allisteris.

Po šios pergalės „Everton“ savo sąskaitoje turi 32 taškus ir likus žaisti tris turus iki sezono pabaigos pakilo iš iškritimo zonos. Dabar Liverpulio klubą nuo jos skiria du taškai.