Čempionų lygos pusfinaliai prasidėjo „Real“ ir „Manchester City“ lygiosiomis

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo pusfinalių etapas. Pirmose rungtynėse Madrido „Real“ futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Manchester City“ ekipa.

Madrido „Real“ – „Manchester City“<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-05-09 21:34, atnaujinta 2023-05-10 00:01

Rungtynių pradžioje kur kas ilgiau kamuolį kontroliavo „Manchester City“, tačiau 36-ąją minutę greitos atakos metu po Eduardo Camavingos perdavimo Vinicius pabandė savo sėkmę tolimu smūgiu ir kamuolys įskriejo į viršutinį vartų kampą. Madrido „Real“ išsiveržė į priekį pirmuoju smūgiu rungtynėse.

„Miestiečiai“ 67-ąją minutę atsakė taip pat tolimu įvarčiu. Laisvės gavęs Kevinas De Bruyne’as paleido itin galingą smūgį palei žemę ir išlygino rezultatą.

Kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai iš Mančesterio (58 proc.), tačiau „Real“ futbolininkai atliko daugiau į smūgių į vartus (12–10).

„Real“ į pusfinalį pateko aštuntfinalyje 6:2 įveikę „Liverpool“ ir ketvirtfinalyje 4:0 pranokę Londono „Chelsea“.

„Miestiečiai“ aštuntfinalyje 8:1 sutriuškino „RB Leipzig“, o ketvirtfinalyje 4:1 įveikė Miuncheno „Bayern“.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos gegužės 17 dieną Mančesteryje.

Praėjusiame sezone komandos taip pat susitiko pusfinalyje ir tada Madrido klubas dramatiškai iškovojo pergalę.

Tuomet antrųjų rungtynių pabaigoje „Manchester City“ dar pirmavo 5:3, tačiau Rodrygo 90-ąją ir pirmąją teisėjo pridėtą minutę pelnęs 2 įvarčius išplėšė pratęsimą, kuriame pergalingą įvartį pelnė Karimas Benzema.

„Real“ futbolininkai patekę į finalą laimėjo turnyrą.