Europos lygos pirmuosiuose pusfinalio mačuose pergalę iškovojo tik „AS Roma“

Ketvirtadienio vakarą vyko Europos lygos pirmieji pusfinalio mačai, o juose žaidė du Italijos ir po vieną Ispanijos bei Vokietijos klubą. Tik viename mače ekipa šventė pergalę – Jose Mourinho vedama italų „AS Roma“ namuose rezultatu 1:0 palaužė Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.

„AC Roma“ įveikė Lėverkuzeno ekipą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 12, 2023, 12:40 AM, atnaujinta May 12, 2023, 2:48 PM

Vienintelį įvartį šioje dvikovoje 63 minutę pelnė Edoardo Bove.

Anksčiau ketvirtfinalyje „AC Roma“ pirmajame mače išvykoje minimaliai nusileido olandų Roterdamo „Feyenoord“ komandai 0:1.

Tačiau atsakomosiose rungtynėse italai namuose sugebėjo įveikti varžovą rezultatu 2:1 ir akistata buvo perkelta į pratęsimą.

Per kitą rungtynių pusvalandį J.Mourinho auklėtiniai spėjo pasižymėti dar du kartus. Galutinis dviejų mačų rezultatas buvo 4:2.

Kitoje dvikovoje Turine vietos „Juventus“ futbolininkai sužaidė 1:1 su ispanų „Sevilla“.

Pirmieji pasižymėjo ispanai, kuriems 26 minutę įvartį pelnė Youssefas En Nesyri. Atrodė, kad mačas taip ir baigsis, tačiau jau per 7-ąją teisėjo pridėtą minutę rezultatą išlygino Federico Gatti.

Ketvirtfinalyje „Juventus“ bendru rezultatu 2:1 buvo stipresnis už portugalų Lisabonos „Sporting“.

„Sevilla“ praėjusiame etape dvikovoje akistatoje įveikė „Manchester United“. Bendras abiejų mačų rezultatas buvo net 5:2.

Atsakomosios abiejų porų rungtynės vyks po savaitės gegužės 18 dieną.