„Džiugas“ nesugebėjo atsispirti nuo A lygos dugno

Sekmadienis „Optibet A lygos“ batalijose prasidėjo rungtynėmis Telšiuose, kur vietos komanda ginklus surėmė su Gargždų „Bangos“ futbolininkais. Telšių „Džiugo“ komanda istorijos neperrašė bei rezultatu 1:2 (0:1) pralaimėjo Žemaitijos derbį.

„Džiugas“ ir toliau lieka paskutinis.<br>alyga.lt nuotr.

May 14, 2023, 8:40 PM

Pirmąją pavojingesnę progą dvikovoje susikūrė gargždiškiai – po krūtine atmesto komandos draugo perdavimo smūgį į vartus atliko Karolis Žebrauskas, tačiau priešininkų vartų sargas neklydo.

25-ąją mačo minutę po Roberto Vėževičiaus perdavimo taikliu smūgiu pasižymėjo Karolis Laukžemis, kuris kamuolį į vartų tinklą nukreipė kulniuku.

Pirmojo kėlinio pabaigoje telšiškiai prie varžovų vartų surengė šturmą, o rezultatą išlyginti galėjęs Motiejus Burba į vartų plotą nepataikė.

58-ąją rungtynių minutę krito antrasis rungtynių įvartis, kamuolį į savus vartus galva nukreipė nukreipė Milanas Jezdimirovičius.

Kiek vėliau šūvį iš toli link „Bangos“ vartų atliko Nuno Pereira, visgi, pastarojo smūgis taiklus nebuvo, o po kiek daugiau nei minutės nesėkmingu bandymu pasižymėjo ir M. Burba.

Rungtynių pabaigoje po gero M. Burbos perdavimo įvartį galva pelnė Edwardas Sarpongas. Telšiškiai rezultatą galėjo ir išlyginti, tačiau tam sutrukdė vartų konstrukcija bei meistriškumą demonstravęs Mantas Bertašius.

Po sužaistų 13-ojo „Otpibet A lygos“ rungtynių „Banga“ su 13 turimų taškų priartėjo prie šeštoje pozicijoje esančios Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos, tuo tarpu „Džiugo“ komandos futbolininkai su 8 taškais išlieka paskutinėje turnyro lentelės pozicijoje.