„Manchester City“ artėja Anglijos čempiono titulo link

Anglijos „Premier“ lygoje šalies čempionas „Manchester City“ artėja prie šio sezono nugalėtojo titulo. „City“ žaidėjai išvykoje rezultatu 3:0 (2:0) sutriuškino „Everton“ ekipą. Tai jau buvo 11-oji iš eilės Pepe Guardiola vedamos ekipos pergalė bei 22-asis mačas, kuriame „Manchester City“ nepralaimi.

E.Haalandas įmušė 36 įvartį Anglijos čempionate.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 14, 2023, 7:07 PM, atnaujinta May 14, 2023, 10:15 PM

Svečiai pirmuosius du įvarčius pelnė besibaigiant pirmąjam kėliniui: 37 minutę pasižymėjo Ilkayus Gundoganas, o po dviejų minučių savąjį įvartį pridėjo 22 metų Erlingas Haalandas.

Tai jau buvo jo 98-asis įvartis per 100 rungtynių geriausiose lygose ir 36-asis įvartis per 33 Anglijos čempionato rungtynes. Geresnio rezultato jau nebuvo 56 metus. Prieš tai Ronas Davisas 1967 metų sezone buvo įmušęs 37 įvarčius.

Antrame kėlinyje tašką 51 minutę padėjo pirmąjį įvartį įmušęs Ilkayus Gundoganas.

Likus trims turams iki čempionato pabaigos „Manchester City“ Londono „Arsenal“ lenkia keturiais taškais. Sekmadienį „Arsenal“ beviltiškai 0:3 pralaimėjo „Brighton“ ekipai.

„Everton“ užima septynioliktą vietą ir balansuoja ties iškritimo į žemesnį divizioną riba.