„Real“ garantavo sau vietą Čempionų lygoje

Madrido „Real“ futbolo klubas Ispanijos čempionate šeštadienį namuose minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo „Getafe“ futbolininkus. Vienintelis įvartis krito antro kėlinio viduryje: Marco Asensio 70-ąją minutę gražiu smūgiu nuginklavo vartininką.

Švartį pelnęs „Real“ žaidėjas Marco Asensio.<br> AFP.Scanpix nuotr.

May 14, 2023, 10:52 AM

„Real“ ir toliau išlaiko antrąją vietą čempionate, dviem taškai pirmaudamas prieš Madrido „Atletico“.

Ši pergalė lėmė, kad „Real“ garantavo sau dalyvavimą kito sezono Čempionų lygoje.

Mat penktąją vietą užimantis ir į šį turnyrą nepatenkantis „Villarreal“ dabar atsilieka 14 taškų, o iki pirmenybių pabaigos lieka sužaisti keturis turus.

Pastarąjį kartą „Real“ Čempionų lygoje nežaidė 1996 metų sezone. Tad Madrido komanda yra Čempionų lygos rekordininkė – varžysis 27 kartą iš eilės.