„Liverpool“ be didesnių vargų susitvarkė su „Leicester“

Pirmadienį „Liverpool“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygoje 3:0 (2:0) įveikė „Leicester City“ ekipą.

„Liverpool“ be didesnių vargų susitvarkė su „Leicester“<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 15, 2023, 11:54 PM

Pirmajame kėlinyje įvarčius 33-ąją ir 36-ąją minutę pelnė Curtis Jonesas. Abu tikslūs smūgiai krito po Mohamedo Salah perdavimų.

Antroje rungtynių pusėje M.Salah į savo sąskaitą įsirašė dar vieną rezultatyvų perdavimą. 71-ąją minutę atliekant baudos smūgį egiptietis silpnai parideno kamuolį į šoną, o Trentas Alexanderis-Arnoldas galingu smūgiu jį pasiuntė į viršutinį vartų kampą.

„Liverpool“ po 36 rungtynių turi 65 taškus ir užima 5-ąją vietą. 3-oje ir 4-oje vietoje esantys „Newcastle United“ ir „Manchester United“ klubai turi po 66 taškus, tačiau abi ekipos yra sužaidusios po 35 mačus.

Lesterio ekipa išlieka iškritimo zonoje. 2016 metais „Premier“ lygą laimėjęs klubas po 36 rungtynių turi 30 taškų ir užima 19-ąją vietą. Saugioje, 17-oje pozicijoje esantis Liverpulio „Everton“ turi 32 taškus.