Svarbioje „Premier“ lygos dvikovoje „Newcastle United“ susitvarkė su „Brighton“

Ketvirtadienį Anglijos „Premier“ lygoje „Newcastle United“ namuose 4:1 (2:0) įveikė „Brighton“ ekipą.

Svarbioje „Premier“ lygos dvikovoje „Newcastle United“ susitvarkė su „Brighton“<br> Zuma/Scanpix nuotr.

May 18, 2023, 11:31 PM

Pirmasis įvartis krito 22-ąją rungtynių minutę, kuomet po nesėkmingo epizodo gynyboje. „Brighton“ puolėjas Denizas Undavas bandydamas išmušti kamuolį šį nukreipė į savo vartus.

Pirmajame kėlinyje per pridėtą laiką krito ir antrasis įvartis į svečių vartus. Po baudos smūgio Danas Burnas smūgiuodamas su galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

51-ąją minutę „Brighton“ sušvelnino atsilikimą. Po puikaus Billy Gilmouro perdavimo D.Undavas atsidūrė vienas prieš vartininką ir lemiamu metu neklydo.

Pergalę „Newcastle United“ komandai rungtynių gale užtikrino Callumas Wilsonas ir Bruno Guimaraesas. 90-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo C.Wilsonas, o jau po minutės galutinį tašką padėjo brazilas.

Abi ekipos kovoja dėl vietų Europiniuose turnyruose. Niukaslo klubas po 36 rungtynių turi 69 taškus ir užima 3-ąją vietą. „Brighton“ sužaidė 35 mačus ir turėdami 58 taškus rikiuojasi 6-ti.