„Chelsea“ įveikęs „Manchester United“ užsitikrino vietą Čempionų lygoje

„Manchester United“ futbolininkai ketvirtadienį namų Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse 4:1 (2:0) susitvarkė su Londono „Chelsea“ ir užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygoje.

„Manchester United“ užsitikrino vietą Čempionų lygoje<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 26, 2023, 12:03 AM

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę, kuomet įvarčiu pasižymėjo Casemiro, o jau per teisėjo pridėtą laiką įvartį į rūbinę pasiuntė Anthony Martialis.

Trečiasis įvartis krito nuo Bruno Fernandeso kojos po 11 metrų baudinio 73-ąją minutę, o po penkių minučių Marcusas Rashfordas užtikrino „Raudonųjų velnių“ pergalę.

Paguodos įvartį 89-ąją minutę „Chelsea“ klubui pelnė Joao Felixas.

Prieš lemiamą turą „Manchester United“ turi 72 taškus, užima 3-ąją vietą ir tapo nebepavejamas 5-oje pozicijoje esančiam „Liverpool“ klubui. „Chelsea“ su 43 taškais rikiuojasi 12-oje pozicijoje.