Deficitą panaikinusi „Dainava“ iškovojo 3 taškus prieš „Sūduvą“

Antrosios 16-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės įvyko Alytuje, kur Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai namuose priėmė Marijampolės „Sūduvą“. Nors alytiškiai po pirmojo kėlinio atsilikinėjo, dvikovos pabaigoje pelnė 2 įvarčius bei namuose iškovojo pergalę rezultatu 2:1 (0:1).

Deficitą panaikinusi „Dainava“ iškovojo 3 taškus prieš „Sūduvą“<br> dfkdainava.lt nuotr.

alyga.lt

Jun 3, 2023, 5:06 PM

Rungtynės prasidėjo gana klampiai, o pirmąją pavojingą progą 26-ąją minutę susikūrė „Sūduva“ – stiprų varžovo smūgį atrėmė Airidas Mickevičius.

33-ąją minutę iš už baudos aikštelės ribų smūgį kaire koja atliko Artemas Radčenka, tačiau problemų Viliui Stebriui tai nesukėlė.

Pačioje kėlinio pabaigoje Airidas Mickevičius klydo prie savųjų vartų, jo klaida pasinaudojęs Aivars Emsis marijampoliečius išvedė į priekį.

Antrame kėlinyje puikų šansą pasižymėti turėjo Stanislavas Sorokinas, kuris galva smūgiavo į vartų kampą, tačiau į situaciją puikiai sureagavo varžovų vartininkas. Po kelių minučių šūvį iš toli atliko Peteris Ademo, bet kamuolys prašvilpė greta stačiakampio.

76-ąją minutę baudos smūgį į vartus atliko Aaronas Olugbogi, tačiau dar sykį gerai žaidęs V. Stebrys gelbėjo komandą. Po šio epizodo buvo pakeltas kampinis, kurio metu smūgiavo Chibuike Nwosu, visgi, kamuolys skriejo virš vartų. Praėjus dar šiek tiek laiko pavojingai galva smūgiavo ir Matheusas Araujo, tačiau iki tikslo šiek tiek pritrūko.

Dainaviečių šturmas davė vaisių – po gražios perdavimų kombinacijos su Peteriu Ademo pasižymėjo Aaronas Olugbogi.

Netrukus krito ir antrasis dzūkų įvartis – 86-ąją minutę perdavimą į baudos aikštelę standartinės situacijos metu atliko Artiomas Baftalovskis, kamuolys vėliau atšoko A. Radčenkai, pastarasis nuginklavo varžovų vartininką.

Po pergalės „Dainava“ su 20 taškų išlieka 6-oje „Optibet A lygos“ pozicijoje, tuo tarpu pralaimėjimą įsirašiusi „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 16 taškų bei už alytiškius rikiuojasi viena pozicija žemiau.

REPORTERIS: G. Nausėda Seimo komisijos reikalauja įrodymų