„West Ham United“ triumfavo Europos konferencijų lygoje Fanai pasižymėjo šlykčiu elgesiu

Londono „West Ham United“ trečiadienį Prahoje 2:1 (0:0) įveikė Florencijos „Fiorentina“ ir triumfavo UEFA Europos konferencijų lygoje

„West Ham United“ triumfavo Europos konferencijų lygoje <br> AP/Scanpix nuotr.
„West Ham United“ triumfavo Europos konferencijų lygoje <br> AFP/Scanpix nuotr.
„West Ham United“ triumfavo Europos konferencijų lygoje <br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jun 8, 2023, 12:28 AM

Pirmajame kėlinyje itin šlykščiu elgesiu pasižymėjo Londono komandos aistruoliai. „Fiorentina“ žaidėjams priartėjus prie varžovų sirgalių tribūnos, anglai pradėdavo mėtyti išgertus alaus puodelius mėtyti į žaidėjus.

35-ąją minutę Italijos klubo futbolininkui Cristiano Biraghi prireikė medikų pagalbos. Žaidėjui kalbant su teisėju, „West Ham United“ fanai pataikė kelis puodelius į žaidėją ir praskėlė šiam galvą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 62-ąją minutę. Po 11 metrų baudinio kamuolį į vartus pasiuntė „West Ham United“ saugas Saidas Benrahma.

Rezultatą „Fiorentina“ išlygino po 5 minučių. Po Nicolo Gonzalezo perdavimo su galva Giacomo Bonaventura meistriškai suvaldė kamuolį baudos aikštelėje ir šį pasiuntė į apatinį vartų kampą.

Anglijos klubui pergalę išplėšė Jarrodas Bowenas. „West Ham United“ ekipa 90-ąją minutę aikštės viduryje perėmė kamuolį, o Lucas Paqueta nuostabiu perdavimu į priekį išvedė J.Boweną. Anglas išbėgęs į priekį sugebėjo pergudrauti vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartų tinkle.

„West Ham United“ tapo antruoju klubu laimėjusiu UEFA Europos konferencijų taurę. Praėjusiais metais pirmąjį turnyrą istorijoje laimėjo „AS Roma“ ekipa.