„Gintra“ mačo baigtį išsprendė dar pirmame kėlinyje

Užtikrintą pergalę moterų A lygos čempionate pasiekė čempionių titulą ginančios Šiaulių „Gintros“ futbolininkės išvykoje 5:0 (4:0) sutriuškinusios Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą.

„Gintros“ žaidėja E.Šiupelytė<br>L. Grikiečio nuotr.

Jun 11, 2023, 10:34 PM

Gintrietėms A lygoje tai buvo septintoji pergalė paeiliui. Čempionės turnyrinėje lentelėje susigrąžino pirmąją poziciją.

Sudėtis: A. Schroeder, A. Mikutaitė (C), L. Kubiliūtė (63′ min. M. Proscevičiūtė), T. Romanovskaja, K. O’Brien, R. Diodati, A. Sunday, M. Galkina (63′ min. S. Lichareva), J. Sunday, E. Šupelytė, J. Bassey (80′ min. S. Railaitė).

Įvarčiai:

„Gintra“: E. Šupelytė (9′ min.), L. Kubiliūtė (18′ min.), A. Sunday (37′ min.), M. Galkina (45′ min.), J. Bassey (55′ min.) po 1.

Teisingu mentalitetu į rungtynes įėjusios gintrietės ėmė dominuoti nuo pirmųjų susitikimo minučių ir tai davė vaisių. Jau 9-ąją minutę po preciziškai tikslaus Juliet Bassey perdavimo į priekį viešnias iš Šiaulių išvedė Erika Šupelytė – 1:0.

Po pelnyto įvarčio Kalojano Petkovo auklėtinės nei kiek neatleido vadžių ir toliau spaudė varžoves prie jų vartų. Antrą rezultatyvią ataką šiaulietėms pavyko suregzti 18-ąją minutę, kai laiku ir vietoje atsidūrusi Laura Kubiliūtė nukreipė kamuolį į tinklą bei tuo pačiu atsidarė savo įvarčių sąskaitą šiame sezone – 2:0.

„Gintros“ futbolininkės nesiruošė saugoti anksti įgyto pranašumo ir toliau kūrė vieną išpuolį po kito. 37-ąją susitikimo minutę technišku smūgiu iš maždaug 16 metrų kauniečių vartininkę Klaudiją Savickaitę nuginklavo Abigail Sunday – 3:0.

Į rūbinę dar vieną įvartį iki pertraukos pasiuntė Marija Galkina, sulaukusi puikaus perdavimo iš J. Bassey – 4:0.

Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas. 55-ąją minutę suveikė ta pati kombinacija, tik šį kartą M. Galkina atliko tikslų perdavimą, o jį įvarčiu pavertė J. Bassey – 5:0. Per likusį laiką komandoms įvarčių pasiekti nebepavyko, o gintrietės šventė pelnytą pergalę.

Pergalių seriją pratęsti komanda sieks jau ateinantį trečiadienį, birželio 14 dieną Šiauliuose. Mūsiškės Šiaulių miesto centriniame stadione priims Joniškio „Saned“. Rungtynių pradžia 18:00 val. Kiekvieno atvykusio į stadioną palaikymas – ypatingai svarbus, įėjimas nemokamas.