Jaunieji Lietuvos futbolininkai nusileido danams

Jonavoje savo pasirodymą UEFA Europos vaikinų U21 čempionato atrankoje pradėjo Lietuvos rinktinė. Mūsiškiai metė iššūkį Danijos bendraamžiams ir po atkaklios kovos patyrė pralaimėjimą 1:2.

Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė.<br>LFF nuotr.

Jun 16, 2023, 8:44 PM, atnaujinta Jun 16, 2023, 9:28 PM

Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė varžosi I grupėje kartu su Danijos, Čekijos, Islandijos ir Velso rinktinėmis.

Danijos ekipai itin palankiai susiklostė rungtynių pradžia. Po Madso Hanseno perdavimo iš dešiniojo krašto 7 minutę įvarčiu pasižymėjo Mauritsas Kjærgaardas. Vos po dviejų minučių M. Hansenas preciziškai atliko tolimą smūgį, įsukdamas kamuolį į lietuvių vartus.

Lietuviai sugražino intrigą šiose rungtynėse, kuomet 19 minutę po Tito Buzo perdavimo Armandas Kučys galva nukreipė kamuolį į danų vartus.

Įvykius antrajame kėlinyje paveikė Natano Žebrausko pašalinimas – nuo 55 minutės lietuviai žaidė dešimtyje ir sutelkė didesnį dėmesį gynybai. Danams nepavyko padidinti savo persvaros ir jie tenkinosi pergale 2:1.

Kitas rungtynes vaikinų U21 rinktinė sužais rugsėjo 12 dieną, kuomet ji priims Velso futbolininkus.