„Hegelmann“ ekipa pralaužė „Sūduvos gynybą

„Optibet A lygoje“ antrą pergalę iš eilės svečiuose iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.

„Sūduvos“ futbolininkai pralaimėjo mačo pabaigoje.<br> a lygos nuotr.

Jul 2, 2023, 10:18 PM

Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai 20-ajame ture pralaužė Marijampolės „Sūduvos“ gynybą bei nugalėjo 1:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo vieną labai gerą progą – 24-ąją minutę Oyinlola Kayode prasiveržė arčiau vartų ir surado Meinardą Mikulėną, kurio smūgis vienu lietimu skriejo greta tikslo.

Iki pertraukos „Hegelmann“ ekipa susikūrė du puikius šansus. Pirmoje situacijoje Filipas Dangubičius sukirto kamuolį į virpstą, o paskutinės atakos metu Giedriaus Matulevičiaus bandymą atrėmė Vilius Stebrys.

Antrame kėlinyje „Sūduvos“ gretose debiutavo ukrainietis Artemas Fiodorovas, savo ruožtu, svečių ekipoje šiemet pirmą kartą pasirodė sugrįžęs Alexas Souza.

Tarp šeimininkų dviem pavojingais smūgiais pasižymėjo Maksymas Pyrohovas, „Hegelmann“ komandoje idealiu šansu po F. Dangubičiaus perdavimo nepasinaudojo Didis Lutumba-Pitah.

Lemtinga šiame mače tapo 87-oji minutė: F. Dangubičius atliko perdavimą Michaelui Thuique, šis suvaldė kamuolį bei pasiuntė jį į vartus, pelnydamas pergalingą įvartį.