„Kauno Žalgiris“ namie sugrįžo į pergalių kelią

20-ajame „Optibet A lygos“ ture „Kauno Žalgirio“ futbolininkai rezultatyviose rungtynėse rezultatu 3:2 (2:1) palaužė FA „Šiaulių“ ekipą.

„Kauno Žalgirio“ ir „Šiaulių“ dvikova.<br> L.Žemgulio nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2023-07-02 20:42

Rungtynės prasidėjo be žvalgybos – jau rungtynių pradžioje po Danielio Romanovskio smūgio kamuolys sudrebino žalgiriečių vartų virpstą.

23-iąją rungtynių minutę puikų reidą atliko ir vienas prieš vartininką Luką Paukštę išniro Gratas Sirgėdas bei išvedė kauniečių ekipą į priekį.

Vos po kelių akimirkų FA „Šiaulių“ standartinė situacija baigėsi išlyginamuoju įvarčiu. Mantas Kuklys pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o Rimvydas Sadauskas nukreipė jį į vartų tinklą bei išlygino rezultatą.

31-ąją minutę G. Sirgėdas fantastišku smūgiu iš už baudos aikštelės persvėrė svarstykles „Kauno Žalgirio“ ekipos naudai ir vėl išvedė aikštės šeimininkus į priekį rezultatu 2:1.

Antrojo kėlinio viduryje Rokas Lekiatas paleido patranką iš toli, Ignas Plūkas kamuolį lietė, tačiau komandos neišgelbėjo ir šiauliečiai antrą kartą rezultatą išlygino.

80-ąją minutę ir vėl puikiai sužaidė G. Sirgėdas, kuris atidavė kamuolį Artūrui Dolžnikovui, o pastarasis nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir trečią kartą persvėrė rezultatą „Kauno Žalgirio“ naudai.

Žalgiriečiai po šios pergalės su 28 taškais rikiuojasi ketvirtoje turnyro lentelės pozicijoje, o FA „Šiaulių“ ekipa savo sąskaitoje turi 40 taškų ir užima trečią vietą.