Trys iš trijų: paplūdimio futbolo rinktinė – pagrindiniame pasaulio čempionato atrankos etape

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė sėkmingai finišavo pasaulio čempionato atrankos preliminariame etape.

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė<br> lff.lt nuotr.

lff.lt

2023-07-04 23:21

Trečiose grupės rungtynėse lietuviai 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) susitvarkė su pagrindiniais varžovais čekais, laimėjo savo grupės varžybas ir pateko į pagrindinį atrankos etapą.

Pagrindinės atrankos varžybose lietuviai pateko į B grupę, kur jų varžovais bus Ispanijos, Ukrainos ir Lenkijos paplūdimio futbolininkai. Į kitą etapą pateks dvi grupės komandos, iš viso vietą pasaulio čempionate iš 16 ekipų Europos zonoje sau garantuos keturios rinktinės.

Antradienio susitikime lietuviai jau po pirmo kėlinio pirmavo 2:0, kai tiksliai mušė Mantas Makutunovičius ir Elvinas Navickas.

Po pirmosios pertraukėlės, antrame kėlinyje tas pats M.Makutunovičius užfiksavo dublį ir prieš paskutinę mačo atkarpą lietuviai turėjo dar saugesnį pranašumą – 3:0.

Trečio kėlinuko finiše čekai dviem įvarčiais priartėjo, tačiau per likusį laiką lietuviai patikimai apsigynė ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Kitose dienos rungtynėse švedai 5:2 nugalėjo Maltą, tačiau nė vienai komandai tai nieko nelėmė – tiek šios dvi rinktinės, tiek ir čekai savo pasirodymą atrankoje baigė, o iš kitos preliminaraus atrankos etapo grupės tolyn žengė Danijos ir Graikijos rinktinės.

Pagrindinis atrankos etapas startuoja jau trečiadienį.