Generalinėje repeticijoje prieš Europą: sostinės derbį laimėjęs „Žalgiris“ „Žalgiris“ pasivijo A lygos lyderius

Generalinę repeticiją prieš Europą „Žalgiris“ atliko pergalingai. Po ilgesnės pertraukos į Vilnių sugrįžę Lietuvos čempionai sostinės derbyje 3:0 nugalėjo „Riterius“.

Vilniaus „Žalgiris“<br> Elvio Žaldario nuotr.

Jul 6, 2023, 9:00 PM, atnaujinta Jul 6, 2023, 9:05 PM

Pirmą įvartį po kampinio 36 min. galva įmušė Stipe Vučuras, o antrą 49 min. pelnė Mathias Oyewusi, trečią rungtynių pabaigoje įmušė Ovidijus Verbickas. Rungtynių pradžioje žalgiriečiams trūko tikslumo atakuojant.

Pirmąją pavojingą progą šeimininkai sukūrė 29 min., kai D.Kazlauskas gavo kamuolį baudos aikštelėje ir smūgiavo iš 12 metrų, bet kamuolį atmušė vartininkas. 31 min. po tolimo perdavimo baudos aikštelėje pavojingai smūgiavo N.Filipovičius, kamuolys skriejo pro šalį.

36 min. žalgiriečia išsiveržė į priekį. Po N.Gorobsovo pakelto kampinio nuo N.Hnido atšokusį kamuolį galva į vartus pasiuntė S.Vučuras.

49 min. krito antras įvartis. Po J.Kendyšo perdavimo M.Oyewusi dvikovoje įveikė gynėją, apžaidė vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus.

51 min. M.Oyewusi smūgis iš kairio baudos aikštelės krašto buvo netikslus.

Antrajame kėlinyje šeimininkai kontroliavo situaciją, tačiau daug pavojingų progų nesukūrė.

Rungtynių pabaigoje įsiveržęs į baudos aikštelę tiksliai smūgiavo O.Verbickas.

Čempionų lygoje „Žalgiris“ startuoja antradienį namuose rungtynėmis prieš Šiaurės Makedonijos čempioną „Struga“.