Šveicarės pergalingai pradėjo pasaulio futbolo čempionatą

Australijoje ir Naujoje Zelandijoje vykstančiame pasaulio moterų futbolo čempionate pergalingai startavo Šveicarijos rinktinė.

Šveicarės pergalingai pradėjo pasaulio futbolo čempionatą<br> AP/Scanpix nuotr.

Jul 21, 2023, 10:13 AM

Šveicarės pirmose rungtynėse 2:0 nugalėjo Filipinų futbolininkes.

Pirmąjį įvartį po 11 metrų baudinio 45-ąją minutę pelnė Ramona Bachmann, o 64-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Seraina Piubel.

Kartu su šveicarėmis A grupėje taip pat rungtyniauja Naujosios Zelandijos ir Norvegijos rinktinės. Šių komandų tarpusavio dvikovoje pergalę 1:0 šventė zelandietės.

Kitoje penktadienio dvikovoje olimpinės čempionės kanadietės sužaidė lygiosiomis 0:0 su Nigerijos rinktine.

50-ąją minutę Christine Sinclair galėjo pelnyti pergalingą įvartį Kanadai nuo 11 metrų žymos, tačiau ji nesugebėjo realizuoti baudinio.

Pačioje rungtynių pabaigoje raudoną kortelę užsidirbo Nigerijos žaidėja Deborah Abiodun.

B grupėje taip pat rungtyniauja Australijos ir Airijos rinktinės. Jų dvikovoje pergalę 1:0 šventė Australijos futbolininkės.