J. Lasicko klubas tęsia puikų žygį Čempionų lygoje Kitame etape gali susitikti su „Žalgiriu“

Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas prasibrovė į trečiąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

J.Lasickas<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Aug 2, 2023, 7:49 AM

Slovėnijos čempionai antrame etape įveikė Razgrado „Ludogorec“ klubą.

Pirmosios rungtynės Bulgarijoje baigėsi lygiosiomis 1:1, o antradienį namuose „Olimpija“ šventė pergalę 2:1.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė greitais įvarčiais ir žygiavo pratęsimo link, kol likus žaisti 10 minučių iki pagrindinio laiko pabaigos prasidėjo tikra drama.

„Ludogorec“ gynėjas Sonas 82-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę, o jau antrąją teisėjo pridėtą minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė „Olimpija“ saugas Timi Elsnikas.

Bulgarijos klubas turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau 12-ąją teisėjo pridėtą minutę Kirilas Despodovas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Justas Lasickas nerungtyniavo dėl traumos.

Kitame etape „Olimpija“ susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ ir Stambulo „Galatasaray“ poros nugalėtojais.

Patekimas į trečiąjį Čempionų lygos atrankos etapą „Olimpija“ klubui užtikrino žaidimą bent Konferencijų lygos grupių etape.