Įspūdingoje dramoje „Barcelona“ įveikė „Tottenham Hotspur“ ir iškovojo J. Gamperio taurę

Antradienio vakarą „Barcelona“ iškovojo pirmąjį naujojo sezono titulą, kur ikisezoniniame Joano Gamperio taurės mače 4:2 įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą ir į viršų kėlė J.Gamperio trofėjų.

„Barcelona“ klubas laimėjo pirmąjį titulą naujajame sezone<br> SPO/Scanpix nuotr.

Aug 9, 2023, 10:01 AM, atnaujinta Aug 9, 2023, 10:54 AM

Pirmąjį mačo įvartį trečiąją mačo minutę įmušė Robertas Lewandowski, kuris mušė į vartus jau trečiąją mačo minutę.

Nors viskas atrodė ypač gražiai ir „Barca“ artėjo prie pirmojo titulo šiame sezone, Londono ekipa nesiruošė kelti baltos vėliavos ir po kiek daugiau nei dvidešimties minučių atsakė savuoju įvarčiu.

Į Katalonijos klubo vartus įmušė Oliveris Skippas, kuris pirmąkart pasižymėjo 24-ąją mačo minutę ir išlygino mačo rezultatą (1:1).

Visgi O.Skippas nesiruošė atleisti vadžių ir 36-ąją minutę įmušė dar vieną įvartį ir privertė „Barcelona“ sirgalius aikčioti (2:1).

Po „Spurs“ futbolininko įvarčio pernelyg daug šansų „Barca“ ekipai nebebuvo, tačiau likus dešimčiai minučių iki mačo pabaigos katalonai pradėjo žaisti kur kas agresyviau ir tai atsipirko.

81-ąją mačo minutę rezultatą išlygino Ferranas Torresas 2:2, o po šio įvarčio prasidėjo tikra „Barca“ magija.

Lemiamomis akimirkomis sužybėjo Ansu Fati, kuris 90 minutę įmušė įvartį į anglų vartus ir išvedė Katalonijos klubą į priekį (3:2).

Po to per teisėjo pridėtą laiką į „Spurs“ vartus įvartį įmutė Abde Ezzalzouli, kuris galutinai uždarė bet kokius šansus Tottenhamo klubui išplėšti pratęsimą.