Vokietijos supertaurės finale „Bayern“ buvo bejėgiai prieš „RB Leipzig“

Šeštadienį Vokietijos supertaurės finale Dani Olmo vedamas „RB Leipzig“ klubas 3:0 (2:0) sutriuškino Miuncheno „Bayern“.

„RB Leipzig“ futbolininkai triumfavo Vokietijos supertaurės finale<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 13, 2023, 12:13 AM

Leipcigo miesto klubas išsiveržė jau 3-ąją rungtynių minutę. Po baudos smūgio prie „Bayern“ vartų įvyko sumaištis, kuria pasinaudojo puikią poziciją užsiėmęs D.Olmo. Ispanas iš kelių metrų nedengiamas pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrasis įvartis krito 44-ąją minutę. D.Olmo priėmę kamuolį baudos aikštelėje ir atlikęs įspūdingą verpstę aplink „Bayern“ gynėjus sugebėjo pelnyti antrąjį savo įvartį.

Galutinis taškas buvo padėtas 68-ąją minutę. Noussairas Mazraoui baudos aikštelėje sužaidė su ranka ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo D.Olmo.

„Bayern“ gretose spėjo debiutuoti Harry Kane‘as, kuris į Bavarų klubą oficialiai persikėlę tik šeštadienį ryte.

„RB Leipzig“ ekipai tai buvo supertaurės trofėjus.