Čempionų lygoje J. Lasicko klubas krito prieš „Galatasaray“, staigmeną pateikė „Panathinaikos“

UEFA Čempionų lygos atrankos trečiajame etape Justo Lasicko atstovaujama Liublianos „Olimpija“ neatsilaikė prieš Stambulo „Galatasaray“, o Atėnų „Panathinaikos“ išmetė „Marseille“.

M.Icardi.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Aug 16, 2023, 8:06 AM

Vilniaus „Žalgirį“ įveikę „Galatasaray“ futbolininkai sėkmingai nugalėjo ir „Olimpija“ ekipą.

Turkų ekipa namuose 1:0 (1:0) įveikė J.Lasicko ekipą ir seriją laimėjo bendru rezultatu 4:0.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Mauro Icardi.

Po traumos atsigaunantis J.Lasickas rungtynes praleido ant atsarginių suoliuko.

„Marseille“ klubas netikėtai kelionę Čempionų lygoje baigė prieš „Panathinaikos“ ekipą.

Pagrindiniam ir pratęsimo laikui pasibaigus rezultatui esant 2:1 (2:0) „Marseille“ naudai, komandos santykius aiškinosi baudinių serijoje, kurioje 5:3 pranašesni buvo „Panathinaikos“.

Pirmąsias rungtynes Atėnuose „Panathinaikos“ laimėjo 1:0.

Rungtynes puikiai prasidėjo šeimininkams iš Prancūzijos. Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas pirmojo kėlinio pradžioje ir pabaigoje pasižymėjo tiksliais smūgiais ir suteikė savo komandai reikiamą pranašumą.

Visgi pačioje rungtynių pabaigoje, jau 9-tą teisėjo pridėtą minutę Matteo Guendouzi savo baudos aikštelėje sužaidė ranka į kamuolį ir į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Fotis Ioannidis.

Per pratęsimą komandoms nesugebėjus pasižymėti įvarčiais kova persikėlė į baudinių seriją.

Per seriją buvo atlikti 9 smūgiai, iš kurių 8 buvo tikslūs. Vienintelio smūgio nepataikė „Marseille“ saugas M.Guendouzi.

„Nauja diena“: ką rodo Lietuvoje vykstančios karinės pratybos?