„Manchester United“ nukovę „Tottenham“ futbolininkai iškovojo pirmąją pergalę „Premier“ lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį mačą žaidė ir šalies grandai – „Tottenham“ ir „Manchester United“ futbolininkai. Grandų kovoje šįkart pirmąją sezono pergalę 2:0 šventė „Tottenham“.

Mačo momentas<br> SPO nuotr.

Aug 19, 2023, 9:58 PM

Pirmasis mačo įvartis krito antrojo kėlinio pradžioje. „Tottenham“ futbolininkai susikūrė puikią progą puolime, kurią užbaigė Pepe Mataras Sarras. Futbolininkas įvartį įmušė 49-ąją susitikimo minutę (1:1).

Antrasis įvartis krito po kuriozinės situacijos.

Į savo vartus įsimušė „Manchester United“ futbolininkas Lisandro Martinezas. Tokia „Raudonųjų velnių“ futbolininko klaida leido varžovams 83-ąją minutę išsiveržti į priekį (2:0).

Per likusį laiką Mančesterio futbolininkams sušvelninti rezultato nepavyko, tad „Tottenham“ 2:0 iškovojo savo pirmąją pergalę naujojo „Premier“ lygos sezono starte.

„Manchester United“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą ir savo sąskaitoje turi vieną pergalę bei šviežiai iškeptą pralaimėjimą.