Dar vieną pergalę nuskynęs „Panevėžys“ priartėjo prie A lygos karūnos

„Optibet A lygoje“ „Panevėžys“ priartėjo prie čempionų karūnos. Panevėžiečiai išvykoje 3:0 įveikė Telšių „Džiugą“ ir dėjo dar vieną didelį žingsnį svajonės link.

„Panevėžio“ žaidėjai <br> fk-panevezys.lt nuotr.

Aug 19, 2023, 6:35 PM

Pirmasis mačo įvartis krito prieš pat ilgąją pertrauką ir per teisėjų pridėtą laiką.

45+1 minutę įvartį po Jefferey Sarpongo perdavimo į Telšių vartus pasiuntė Kasparas Dubra.

Visai netrukus po ilgosios pertraukos krito dar vienas įvartis. 64-ąją minutę Aukštaitijos ekipoje pasižymėjo Ariangeris Smithas.

Paskutinį dūrį į „Džiugo“ vartus kalė Noelis Mbo, kuris įvartį įmušė antrojo kėlinio pabaigoje (90+3 – red.) per teisėjo pridėtą laiką.

Po šios pergalės „Panevėžys“ nuo Vilniaus „Žalgirio“ nutolo 9 taškais, o iki „Optibet A lygos“ pabaigos liko 10 turų, tad visos kortos pagriebti čempionų titulą – Aukštaitijos klubo rankose.