Įvarčių lietų varžovams atseikėjusi „Liverpool“ iškovojo pirmąją pergalę „Premier“ lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje pirmąją pergalę įsirašė „Liverpool“ futbolininkai. Kone pusvalandį mažumoje žaidęs Liverpulio klubas 3:1 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus.

Mohamedas Salah<br> SPO/Scanpix nuotr.

Aug 19, 2023, 7:05 PM, atnaujinta Aug 19, 2023, 7:12 PM

Įdomu, kad pirmąjį įvartį į vartus pasiuntė būtent „Bournemouth“ ekipa, kuri pasižymėjo jau mačo pradžioje.

3-ią susitikimo minutę į „Liverpool“ vartus kamuolį pasiuntė Antoine‘as Semenyo (0:1).

Visgi „Bournemouth“ persvara išlaikyti pavyko vos 24 minutes. 27-ąją mačo minutę Luizas Diazas atliko puikų smūgį į varžovų vartus ir „Liverpool“ ekipai pavyko išlyginti dvikovos rezultatą (1:1).

Lengvo oro gūsį pajutę „Liverpool“ futbolininkai po pirmojo savo įvarčio įjungė dar aukštesnę pavarą ir jau po kiek mažiau nei dešimties minučių darkart smogė „Bournemouth“ ekipai.

36-ąją mačo minutė įvartį įmušė „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah (2:1).

Antroji mačo dalis buvo ypatinga ir tuo, kad 58-ąją minutę iš aikštelės buvo išvarytas „Liverpool“ futbolininkas Alexis Mac Allisteris. Sportininkas šienavo varžovui per kojas ir buvo pašalintas iš aikštės.

Visgi „Liverpool“ ne tai, kad susilpnėjo, o kaip tik savo komandos draugo netektį po kelių minučių kompensavo dar vienu įvarčiu.

62-ąją minutę įvartį įmušė Diogo Jota ir „Liverpool“ į priekį išsiveržė dviejų įvarčių persvara (3:1).

Per likusią mačo dalį abi komandos didesnių progų nesusikūrė ir mačas baigėsi 3:1 „Liverpool“ pergale.

Po šio susitikimo „Liverpool“ į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę „Premier“ lygoje, o tuo tarpu „Bournemouth“ ekipa šiame sezone vis dar yra nepatyrusi pergalės džiaugsmo nė viename mače.