Pasaulio moterų futbolo čempionato šeimininkes nukovusios švedės pasidabino bronzos medaliais

Pasaulio moterų futbolo čempionato mažajame finale kovojo čempionato šeimininkės australės ir švedės. Visgi australėms namų sienos nepadėjo ir pergalę mažajame finale šventė Švedijos rinktinė.

Rungtynių momentas<br> SPO/Scanpix nuotr.

Aug 19, 2023, 1:19 PM, atnaujinta Aug 19, 2023, 1:30 PM

Mažajame finale švedės 2:0 (1:0) nukovė Australijos rinktinę ir pasidabino bronzos medaliais.

Švedės pirmąjį įvartį įmušė 30-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartus po 11 metrų baudinio pasiuntė Fridolina Rolfo.

Antrasis įvartis, įtvirtinęs švedžių pergalę, krito 62-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Kosovare Asllani.

Švedės bronzos medalį pasaulio čempionate iškovojo antrąkart iš eilės.