Per 10 minučių 3 įvarčius įmušę „Brighton“ futbolininkai iškovojo antrąją pergalę „Premier“ lygoje

Elitinėje Anglijos futbolo „Premier“ lygoje šeštadienį vyko dar vienas mačas tarp „Brighton“ ir „Wolves“ ekipų. Antrąją pergalę į savo kraitį įsidėjo „Britghton“ vienuolikė.

Rungtynių momentas<br> Scanpix nuotr.

Aug 19, 2023, 7:10 PM, atnaujinta Aug 19, 2023, 7:15 PM

„Brighton“ futbolininkai aukščiausią pavarą įjungė jau pirmoje mačo dalyje, kuomet pirmąjį įvartį 15-ąją minutę įmušė Kaoru Mitoma (1:0).

Visgi po šio momento pirmoje mačo dalyje daugiau įvarčių nekrito ir „Wolves“ ekipai viskas atrodė gan neblogai.

Nors mačą „Brighton“ pradėjo gan neblogai, tačiau antrosios susitikimo dalies startas buvo dar įspūdingesnis.

Kone iškart iš rūbinės 46-ąją mačo minutę įvartį į „Wolves“ vartus įmušė Pervisas Estupinanas (2:0).

Po penkių minučių į „Wolves“ vartus krito dar vienas įvartis. Šįkart įvartį 51-ąją minutę įmušė Solly Marchas (3:0).

Dar po kelių minučių (55-ąją mačo minutę) S.Marchas į „Wolves“ vartus įmušė dar vieną įvartį ir užfiksavo pirmąjį šio susitikimo dublį (4:0).

Paguodos įvartį „Wolves“ įmušė 61-ąją minutę, tačiau jis praktiškai nieko nebereiškė, kadangi „Brighton“ ekipa jau buvo pernelyg nutolusi (4:1).

Visgi „Brighton“ mačas nesibaigė be nuostolių. Prieš pat dvikovos pergalę raudoną kortelę gavo Matheusas Nunesas.

„Brighton“ po šios pergalės laimėjo antrąjį mačą paeiliui, o „Wolves“ atvirkščiai – pralaimėjo antrąjį susitikimą iš eilės.