„Aston Villa“ Anglijos „Premier“ lygoje nepasigailėjo „Everton“ futbolininkų

Anglijos „Premier“ lygoje nesunkią ir pirmąją sezono pergalę iškovojo „Aston Villa“ futbolininkai, kurie nukovė „Everton“ vienuolikę.

Rungtynių momentas<br> Scanpix nuotr.

Aug 20, 2023, 6:06 PM, atnaujinta Aug 21, 2023, 7:38 AM

„Everton“ futbolininkų nepasigailėjusi „Aston Villa“ varžovus sutriuškino rezultatu 4:0.

Pirmasis įvartis į „Everton“ vartus krito 19-ąją minutę, kuomet įvartį po Leono Bailey perdavimo įmušė Johnas McGinnas (1:0).

Antrasis rungtynių įvartis krito vos po kelių minučių. „Aston Villa“ futbolininkai nesismulkino ir 24-ąją minutę po varžovo pražangos įvartį baudos nuo 11-os metrų žymos įmušė Douglas Luizas (2:0).

Po ilgosios pertraukos „Aston Villa“ gretose pasižymėjo ir L.Bailey, kuris prieš tai komandos draugui atliko rezultatyvų perdavimą (3:0).

„Everton“ agoniją pratęsė Jhonas Duranas, kuris 75-ąją minutę įkalė dar vieną įvartį, leidusį dar labiau triuškinti savo varžovus 4:0.

Tai buvo pirmoji „Aston Villa“ pergalė naujajame „Premier“ lygos sezone. Tuo tarpu „Everton“ patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui.