„Manchester City“ „Premier“ lygoje iškovojo antrąją pergalę paeiliui

Anglijos „Premier“ lygos kovos ir toliau tęsiasi. Pergalę elitinėse Anglijos futbolo pirmenybėse iškovojo „Manchester City“ futbolininkai, kurie 1:0 įveikė „Newcastle“ vienuolikę.

SPO/Scanpix nuotr.

Aug 20, 2023, 12:01 AM

Mančesterio futbolininkai pirmajame kėlinyje turėjo ne vieną progą įmušti įvartį, tačiau tą padarė tik vienąkart.

31-ąją mačo minutę tikslų įvartį į varžovų vartus pasiuntė Julianas Alvarezas (1:0).

Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Manchester City“ lyderis Erlingas Haalandas turėjo progą įmušti antrąjį susitikimo įvartį, tačiau jo spirtas kamuolys į tinklą neįkrito.

89-ąją susitikimo minutę dar vieną progą buvo susikūrę Mančesterio futbolininkai, tačiau šįkart puikiai suveikė „Newcastle“ gynyba.

Nuaidėjus mačo švilpukui dvikova baigėsi rezultatu 1:0 „Manchester City“ naudai. Tai buvo antroji Mančesterio klubo pergalė „Premier“ lygoje paeiliui, o „Newcastle“ vienuolikė patyrė savo pirmąjį pralaimėjimą naujajame prestižinės Anglijos futbolo lygos sezone.