Mažumoje likęs „Arsenal“ palaužė „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ futbolininkai po atkaklios Anglijos „Premier“ lygos dvikovos išvykoje 1:0 (0:0) palaužė „Crystal Palace“.

Mažumoje likęs „Arsenal“ palaužė „Crystal Palace“<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 22, 2023, 12:06 AM, atnaujinta Aug 22, 2023, 12:08 AM

Antrojo kėlinio pradžioje „Crystal Palace“ vartininkas Samas Johnstone‘as pažeidė taisykles prieš Edwardą Nketiah ir teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo „Arsenal“ kapitonas Martinas Odegaardas.

67-ąją minutę „Arsenal“ padėtis kiek komplikavosi. Krašto gynėjas Takehiro Tomiyasu užsidirbo antrą geltoną kortelę ir paliko savo komandos draugus užbaigti rungtynes dešimtyje.

Visgi per likusį laiką šeimininkai išlyginti rezultato nesugebėjo ir „Arsenal“ džiaugėsi antrąja pergale.

6 taškus turėdami „Arsenal“ futbolininkai užima trečiąją vietą, „Crystal Palace“ su 3 taškais rikiuojasi 11-oje pozicijoje.