„Liverpool“ neįtikėtinai išsigelbėjo po dviejų D. Nunezo įvarčių

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį sužaisti trys trečiojo turo mačai ir visos dvikovos baigėsi su dramos prieskoniu. Itin sunkiai sekėsi „Liverpool“ ekipai, kuri tik mačo pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę.

Darwinas Nunezas <br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-08-27 20:49

„Liverpool“ nuo 28 min. žaidė dešimtyje, nes už raudoną kortelę buvo išvarytas Virgilas van Dijkas. Bet ir tai nesustabdė "raudonųjų" ekipos, kuri per paskutiniąsias dešimt mačo minučių pelnė du įvarčius ir 2:1 palaužė „Newcastle United“ futbolininkus.

Šeimininkai įvartį įmušė 25 min. ir pasižymėjo Anthony Gordonas.

Po to ekipos niekaip negalėjo pasižymėti, kol į aikštę 68 min. nebuvo išleistas Darwinas Nunezas. Jis ir pelnė du „Liverpool“ įvarčius – 81 min. ir per teisėjo pridėtą laiką.

Manchester City“ komandai Šefilde šiaip ne taip 2:1 įveikė „Sheffield United“.

Sunkiai mušti įvarčius sekėsi norvegui Erlingui Haalandui: jis 37 min. nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudino, tačiau galiausiai savo įvartį jis pelnė – pasižymėjo 63 min. ir Mančesterio klubas pirmavo 1:0.

85-ąją minutę Jaydenas Bogle'as išlygino rungtynių rezultatą ir tik jau baigiantis akistatai 88 min. pergalę smūgiu išplėšė Rodri.

Dar vienose rungtynėse „Aston Villa“ dviem įvarčiais pirmame kėlinyje įmušę galiausiai šventė pergalę prieš „Burnley“ 3:1. Du įvarčius pelnė Matty Casho „ir vieną Moussa Diaby.