„Arsenal“ pranoko „Manchester United“ – įmušė du įvarčius pačioje mačo pabaigoje

Praėjusiame sezone Anglijos futbolo vicečempione tapusi Londono „Arsenal“ nežada sustoti ir šiemet. Sekmadienį Londono klubas savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo saldžią pergalę, įveikdamas „Manchester United“ 3:1 (1:1).

D.Rice'as.<br>AP/Scanpix nuotr.

2023-09-03 20:51

Nors ir pralaimėjo dvikovą, tačiau „Raudonieji velniai“ pirmieji atidarė įvarčių sąskaitą.

27-ąją min. svečius į priekį išvedė Marcusas Rashfordas.

Mančesterio ekipos džiaugsmas trumo neilgai – vos po minutės rezultatą išlygino Martinas Odegaardas.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Manchester United“ pasitiko tikrą košmarą – svečiai praleido net du įvarčius teisėjo pridėto laiko metu.

96-ąją min. „Arsenal“ į priekį išvedė Declanas Rice'as, o 90+11 min. galutinę vinį įkalė Gabrielis Jesusas.

Po šios pergalės „Arsenal“ su 10 taškų dalinasi 2–5 turnyrinės lentelės vietas.