Po išvysto vaizdo Kaune rinktinės vartininkas nulenkė galvą: „Nesame prie to pratę“

„Geros rungtynės, žaidė abi komandos, rezultatas buvo dėsningas“, – taip dramatiškai išplėštas lygiąsias įvertino Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Edvinas Gertmonas.

E.Gertmonas.<br>LFF nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>G. Bitvinsko nuotr.
G grupės lentelė.
Daugiau nuotraukų (10)

Sep 8, 2023, 9:06 AM

Ketvirtadienį jis kartu su nacionalinės komandos draugais renovuotame Kauno Dariaus ir Girėno stadione džiaugėsi iškovotu antruoju tašku – lietuviai sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su Juodkalnijos ekipa.

Nors prieš pat teisėjo pridėtą laiką Edgaro Jankausko auklėtiniai praleido apmaudų įvartį ir atsiliko 1:2, tačiau tada savo žodį tarė Fedoras Černychas.

Po keitimo pasirodęs 32-ejų futbolininkas 94-ąją minutę nuostabiu smūgiu išlygino rezultatą ir išplėšė lygiąsias.

„Labai gražus įvartis, labai gražiai atrodė iš mano pusės. Šaunuolis“, – šypsojosi Vilniaus „Žalgiryje“ rungtyniaujantis E.Gertmonas.

Lietuvą šiose rungtynėse palaikė per 10 tūkst. sirgalių, kurie pasibaigus mačui rinktinę į drabužinę išlydėjo audringais aplodismentais.

„Tikrai smagu, tas palaikymas puikus. Visai kaip ne Lietuvoje, nesame prie to pratę“, – samprotavo rinktinės vartų sargas.

Kovas G grupėje lietuviai pratęs sekmadienį, kai 21 val. 45 min. Kaune jie susikaus su Serbijos futbolininkais.

„Ant popieriaus jie bus favoritai, bet galime žaisti, galime kovoti“, – apie varžovus nedaugžodžiavo E.Gertmonas.