Anglijos futbolininkai sužaidė lygiosiomis su Ukraina

Atrankoje į Europos futbolo čempionatą Anglijos rinktinė sužaidė lygiosiomis su Ukraina, o italai neįveikė Šiaurės Makedonijos.

Anglijos futbolininkai sužaidė lygiosiomis su Ukraina<br> Imago/Scanpix nuotr.

Sep 9, 2023, 11:49 PM

Lenkijoje vykusiose C grupės rungtynėse ukrainiečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su anglais.

Pirmieji 26-ąją minutę įvartį pelnė ukrainiečiai, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Oleksandras Zinčenko.

Anglai rezultatą išlygino 41-ąją minutę, kuomet po Harry Kane‘o perdavimo įvartį pelnė Kyle‘as Walkeris.

Kitose C grupės rungtynėse Šiaurės Makedonija namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Italijos rinktine.

Italai į priekį išsiveržė 47-ąją minutę po Ciro Immobile įvarčio. Šeimininkai rezultatą išlygino 81-ąją minutę. Tiksliu smūgiu pasižymėjo Enisas Bardhi.

C grupėje pirmauja anglai, kurie po 5 rungtynių turi 13 taškų. Ukraina po 4 rungtynių su 7 taškais užima 2-ąją vietą. Su 4 taškais po trijų rungtynių italai rikiuojasi trečioje pozicijoje. Šiaurės Makedonija taip pat turi 4 taškus, tačiau yra sužaidę 4 rungtynes.